Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie Logowanie do profilu Rejestracja karty klienta

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 733 291 892
Bytom 32 396 26 80
Częstochowa 34 365 49 00
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Zarejestruj kartę

Karta Klienta
Już po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Promocje się nie łączą. Po zarejestrowaniu karty tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Więcej szczegółów u obsługi. Każda zarejestrowana karta bierze udział w promocjach oraz losowaniach darmowych gier. Rejestracja karty

Laserhouse - Cennik !

We wszystkich lokalach akceptujemy płatności kartami płatniczymiWe wszystkich lokalach nasi klienci mogą bezpłatnie korzystać z sieci InternetRealizujemy płatności za pomocą OK SystemUdzielamy zniżki posiadaczom kart IKEA Family
Na miejscu dostępna jest również kawa oraz herbataW każdym z naszych lokali można zamówić pizzęNa miejscu dla osób pełnoletnich dostępne jest również piwo


 

Laser Tag - Laserowy Paintball

Ulotka LaserhousePoniższe ceny dotyczą 30 minutowej gry dla jednej osoby (20 minut gry + 10 minut szkolenia, przygotowania)  na arenie w Katowicach, Sosnowcu, Rybniku, Bytomiu oraz Częstochowie.
  przed 15 po 15
Poniedziałek - Czwartek 25 zł 30 zł
Piątek 25 zł 35 zł

Sobota - Niedziela, oraz Święta

35 zł

Laser Maze - Laserowy Labirynt (wszystkie nasze lokale) 

1 gra - 7 złotych
3 gry - 15 złotych
30 minut* - 60 złotych
* - ograniczenie czasowe, bez limitu ilości gier

Laser Shooting Gallery  - Laserowa Strzelnica (tylko Katowice oraz Częstochowa)

1 gra  - 7 złotych/os   - jedna gra trwa 5 minut i może grać maksymalnie 6 osób, w grę można grać również samodzielnie

Promocje

Dla każdego gracza za każde 4 pełnopłatne gry - piąta gra gratis. 

Pozostałe promocje:

 2 + 1

Każda osoba, która od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 zapłaci za dwie gry, trzecią otrzymuje gratis (ostatnia gra najpóźniej o godzinie 14:30). Wszystkie gry muszą zostać rozegrane w tym samym dniu. Obowiązują standardowe zasady rezerwacji, aby skorzystać z promocji prosimy dokonywać rezerwacji na 3 gry. Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych.

* promocja nie może być łączona z innymi, nie obowiązuje w święta

Rodzinna niedziela

Niedziela to nie tylko czas odpoczynku, to również świetna okazja na wspólną rodzinną zabawę. W każdą niedzielę przy zakupie biletu dla dziecka rodzic lub opiekun otrzymuje 50% na swój bilet. Obowiązuje zasada jedno dziecko jeden opiekun/rodzic. W naszej terminologii: Dziecko to osoba poniżej 18 roku życia, rodzic/opiekun to osoba powyżej 18 roku życia. Zastrzegamy sobie prawo do wylegitymowania osób w przypadku wątpliwości co do wieku graczy. Serdecznie zapraszamy! Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych.

* promocja nie może być łączona z innymi, nie obowiązuje w święta

Wtorek Maniaka

Każda osoba która w dowolny wtorek zapłaci za dwie gry, trzecią otrzymuje gratis. Wszystkie gry muszą zostać rozegrane w tym samym dniu. Obowiązują standardowe zasady rezerwacji, aby skorzystać z promocji prosimy dokonywać rezerwacji na 3 gry. Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych.

* promocja nie może być łączona z innymi, nie obowiązuje w święta

Studencka Środa

W każdą środę wszyscy studenci mogą grać w naszym centrum w promocyjnej cenie. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej. Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych.

10.00-15.00 20 zł
15.00-22.00 25 zł

* promocja nie może być łączona z innymi, nie obowiązuje w święta