Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie Logowanie do profilu Rejestracja karty klienta

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 733 291 892
Bytom 32 396 26 80
Częstochowa 34 365 49 00
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Zarejestruj kartę

Karta Klienta
Już po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Promocje się nie łączą. Po zarejestrowaniu karty tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Więcej szczegółów u obsługi. Każda zarejestrowana karta bierze udział w promocjach oraz losowaniach darmowych gier. Rejestracja karty

LASER MAZE – Laserowy Labirynt

 

 

 

Laserowy Labirynt w Laserhouse (Laser Maze)Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do skorzystania z naszej atrakcji – Laserowego Labiryntu, który jest dostępny we wszystkich naszych lokalach. Jest to interaktywna gra składająca się z zestawu laserów ustawionych w formie przeszkód. Zadaniem gracza jest pokonanie laserowych przeszkód i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde przerwanie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację. Najlepszym porównaniem będzie tu nawiązanie do laserowych systemów zabezpieczeń stosowanych w bankach czy muzeach kiedy to przerwanie wiązki lasera powoduje załączenie alarmu. Gra dostarcza dreszczyku emocji, możemy poczuć się jak bohaterowie filmu Osaczeni czy też Mission Impossible.

 

Opis gry

Laserowy Labirynt w Laserhouse (Laser Maze)Laserowy Labirynt został zainstalowany
w specjalnym pomieszczeniu o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. Na ścianach zainstalowano 16 laserów wraz z czujnikami. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Należy przedostać się na przeciwległy koniec pomieszczenia, potwierdzić to odpowiednim przyciskiem zabezpieczającym a następnie powrót do punktu wyjścia. W grze jednocześnie bierze udział tylko jedna osoba, rywalizacja z innymi polega na uzyskaniu jak największej ilości punktów.

W jaki sposób naliczane są punkty?

Każdy gracz rozpoczyna grę z określoną ilością punktów, załóżmy 10000. Należy jak najszybciej przedostać się do przycisku zabezpieczającego, wcisnąć go a następnie wrócić tą samą drogą i wcisnąć przycisk końca gry. Wraz
z upływem czasu punkty są ujmowane, tak więc im dłużej będzie trwała przeprawa tym więcej punktów zostanie ujętych. Jeżeli podczas gry zostanie strącona wiązka lasera dodatkowe punkty ujemne np. 1000 są naliczane. Uwaga! Ilość dozwolonych strąceń jest limitowana a jej przekroczenie spowoduje zdyskwalifikowanie gracza oraz zakończy grę.

Maksymalny czas gry to 5 minut, po jego upływie gracz zostaje zdyskwalifikowany i gra zostaje wyłączona. Liczy się szybkość, zwinność i precyzja.

 

Rozpoczynając grę można wybrać jeden z trzech stopni trudności:

  1. Easy ( 12 laserów)

  2. Regular (14 laserów)

  3. Hard (15 laserów)

 

Układ laserów będzie systematycznie zmieniany dzięki czemu wyeliminujemy możliwość wyuczenia się układu laserów przez graczy.

Labirynt jest delikatnie zadymiony a w trakcie gry odtwarzana jest muzyka odpowiednio dobrana do tej czynności. Wszelkie zdarzenia są również odpowiednio sygnalizowane dźwiękowo.

 

Cennik:

1 gra - 5 złotych

3 gry - 12 złotych

30 minut (limit czasowy, bez limitu ilości gier) 50 złotych

 

Laserowy Labirynt w Laserhouse (Laser Maze)