Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie Logowanie do profilu Rejestracja karty klienta

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 733 291 892
Bytom 32 396 26 80
Częstochowa 34 365 49 00
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Zarejestruj kartę

Karta Klienta
Już po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Promocje się nie łączą. Po zarejestrowaniu karty tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Więcej szczegółów u obsługi. Każda zarejestrowana karta bierze udział w promocjach oraz losowaniach darmowych gier. Rejestracja karty

Wieczór Kawalerski lub Panieński 


Wieczór Kawalerski w Laserhouse

Katowice - Sosnowiec - Rybnik -
- Bytom - Częstochowa


Wieczór kawalerski czy panieński to bardzo ważne wydarzenie, kończące pewien etap w życiu i rozpoczynające kolejny. Organizacja ślubu to dla przyszłej Młodej Pary duży stres i mnóstwo obowiązków, dlatego ta ostatnia wolna noc powinna im zapewnić całkowite rozluźnienie i świetną zabawę. Coraz częściej takie imprezy to nie tylko mocno zakrapiane maratony po klubach. Świadkowie i świadkowe szukają ciekawych pomysłów na urozmaicenie tego wielkiego wydarzenia.


Laserhouse to doskonałe miejsce na rozpoczęcie takiej imprezy zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Wieczór Kawalerski w LaserhouseWieczór kawalerski


Laserowy paintball to świetny sposób na prawdziwie męski wieczór, pełen adrenaliny i mocnej męskiej rywalizacji. Nie musicie wyjeżdżać na cały dzień aby poczuć emocje i wrażenia z pola bitwy! Sieć labiryntów w klimatycznym półmroku, specjalne oświetlenie, masa dymu, głośna muzyka, super sprzęt oraz ciekawe scenariusze sprawią, że zapamiętacie ten wieczór na zawsze. Po emocjonującej rozgrywce czekać na Was będzie zimne piwko. To nie koniec atrakcji - tylko u nas możecie poczuć się jak Sean Connery z Osaczonych lub Vincent Cassel z Oceans Twelve próbując pokonać sieć laserów w laserowym labiryncie. Po takiej dawce emocji zapewne zgłodniejecie dlatego w każdej chwili mozecie zamówić gorącą pizzę i kolejne zimne piwko.
Zadzwoń i zarezerwuj najlepszy wieczór kawalerski w mieście!

 


Wieczór Panieński

Panieńskie w Laserhouse
Ślub dla każdej przyszłej Panny Młodej to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda kobieta marzy aby w tym dniu wyglądać pięknie. Z tego powodu Panie często rezygnują z aktywnych form zabaw na wieczorach panieńskich w trosce o wygląd swój i głównej zainteresowanej. Jeżeli jednak chciałybyście spędzić aktywny wieczór panieński, bo kursy parzenia kawy i maseczki z ogórka was nie interesują zapraszamy do Laserhouse. Świetna zabawa, rywalizacja z nutą adrenaliny i wysiłku, klimatyczna arena oraz super muzyka sprawią,  że poczujecie się jak w filmie! Laserowy paintball to doskonała zabawa, bez bólu, siniaków, parujących masek, wielkich kombinezonów czy plam z farby. Po grze wystarczy poprawić fryzurę, założyć szpilki i można spokojnie iść na imprezę. Przyjdzcie zagrajcie i pokażcie, że kobiety też potrafią się super bawić!  Ale to nie koniec atrakcji - pamiętacie jak zmysłowa Catherine Zeta-Jones wyginała się pod laserami w Osaczonych? Tylko u nas możecie poczuć się jak gwiazdy filmu i spróbować pokonać lasery w naszym laserowym labiryncie. 
A może połączycie swój panieński z kawalerskim i pokażecie facetom, jak bawią się współczesne kobiety?

Czekamy na Was w Katowicach, Sosnowcu, Rybniku, Bytomiu oraz Częstochowie.