Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na Google+Profil Laserhouse na Naszej KlasieProfil Laserhouse na TwitterzeProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie

Wirtualna wizyta

Katowice Sosnowiec Rybnik Bytom

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 32 421 04 75
Bytom 32 396 26 80
Godziny otwarcia

Katowice
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela 11.00 - 22.00
Sosnowiec
Poniedziałek - Piątek : 13.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Rybnik
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Bytom
Poniedziałek - Niedziela : 11.00 - 22.00

Zapraszamy

Oferta dla szkół!

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów którzy chcieliby zorganizować wyjście klasowe do laserhouse. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Nasze godziny otwarcia możemy dostosować do Państwa wymagań. Więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.

Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Wynajem sali pod szkolenia !

Poszerzając swoją ofertę pragniemy zaproponować Państwu możliwość przeprowadzenia szkolenia połączonego z elementami rozrywki. Nasza sala jest do Państwa dyspozycji poza godzinami otwarcia lokalu, na potrzeby szkolenia mogą Państwo wykorzystać nasz ekran, nagłośnienie oraz połączenie internetowe. Nasza oferta poza wynajmem sali obejmuje również usługi cateringowe. wynajem sali pod szkolenia 

Co 5-ta gra gratis!

Biorąc udział w czterech pełnopłatnych grach, piątą otrzymujesz gratis.

Urodziny dla dzieci i dorosłych !


Urodziny dla dzieci w LaserhouseLaserowy Paintball to idealny pomysł na urodziny dla dzieci lub dorosłych. Poniższy opis w głównej mierze dotyczy urodzin dla dzieci, oczywiście organizujemy również imprezy dla dorosłych. Z reguły plan takich urodzin ustalamy indywidualnie. Czas spędzony na zdrowej rywalizacji podczas gier laserowych będzie niezapomnianym przeżyciem dla twojego dziecka. Sam możesz zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry, wybrać jego stopień trudności dostosowując go do upodobań zaproszonych osób. Oprócz tego proponujemy coś do jedzenia i picia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail a uzgodnimy szczegóły.
Poniżej prezentujemy przykładowy plan imprezy. To najczęściej stosowany scenariusz, który proponujemy organizując urodziny dla dzieci, może on jednak zostać zmodyfikowany na życzenie klienta. Do zaproponowania mamy zestawy 2 lub 3 gier. Prezentowany plan zakłada urodziny dla np. 12 osób w wariancie 3 gier,    w terminie od poniedziałku do czwartku (w pozostałe dni oferta będzie się nieznacznie różnić).  Stolik w części konsumpcyjnej jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą. Zabawa zaczyna się od pierwszej gry (solo lub drużynowa) która zajmuje nam 30 minut, następnie robimy 30 minutową przerwę przy stolikach. Urodziny dla dzieci w LaserhousePodczas przerw pomiędzy grami mamy do wyboru: 'przekąski snakowe' (chipsy, słodycze itp...), tort, pizzę lub inne dania do wyboru z kuchni polskiej lub włoskiej. W naszej ofercie mamy również różnego rodzaju napoje, które są dostępne dla dzieci przez cały czas trwania imprezy. Dla każdego dziecka, które uczestniczy w grach jest dostępny jeden półlitrowy napój gratis. Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry, po której robimy 30 minut odpoczynku przed trzecią, ostatnią grą. Trzecia gra jest objęta 50-procentową zniżką! Po zakończeniu ostatniej rozgrywki, dzieci wracają do stolików, gdzie pozostają do końca imprezy. Teren areny, na której toczą się rozgrywki jest nadzorowany przez obsługę Laserhouse. W czasie przerw, dzieci wymieniają się wrażeniami, co w pełni wypełnia im czas, dodatkowo          w naszych lokalach w Sosnowcu, Rybniku, Katowicach i Bytomiu  dostępne są automaty do gier (Ice Hockey, Piłkarzyki, itp.). Całkowitą nowością jest możliwość skorzystania z Laserowej Strzelnicy, która stanowi idealne uzupełnienie laserowych zmagań na arenie. Laserowa Strzelnica jest dostępna w Katowicach. Dodatkową atrakcją, którą proponujemy naszym klientom organizując urodziny dla dzieci, jest Laserowy Labirynt (dostępny we wszystkich lokalach). Do każdej imprezy zaproszenia Gratis!


Urodziny dla dzieci w LaserhouseCennik
Ze wzgledu na fakt iż ceny gier zależą od pory dnia oraz dnia tygodnia, możemy jedynie podać wskazówki jak wyliczyć go samemu. Ceny za pojedynczą grę są liczone według naszego standardowego cennika. Tak więc aby policzyć koszt imprezy (bez konsumpcji) należy dokonać poniższych obliczeń:
Ilość osób x ilość gier X stawka za grę = cena
Przy minimum 10 płatnych osobach możemy odliczyć jednego solenizanta od ceny gier, ponieważ dla niego zabawa będzie
za darmo (oferta ważna od poniedziałku do niedzieli, dotyczy rezerwacji dokonanych od dnia 08.04.2015r).
                   Jeżeli zdecydujemy się na wariant z trzema grami, ta ostatnia będzie nas kosztować 50% mniej, 
                              co przykładowo w czwartek po godzinie 17.00 dla 10 osób daje 90 zł zamiast 180 zł.
                  (Oferta ważna od poniedziałku do czwartku, dotyczy rezerwacji dokonanych od dnia 08.04.2015r).

Rezerwacja stolika w części konsumpcyjnej jest gratis. Dodatkowe koszty związane z konsumpcją zależą 
od wybranego wariantu.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny wybranych produktów:

Zaproszenia LaserhousePepsi, Mirinda, 7 Up 1 litr - 7 złotych
Soki Toma 1 litr - 8 złotych
Chipsy Lays 160 g (duża paczka) - 7 złotych
Chipsy Cheetos - 4,5 złote
Pizza od 20 złotych
Tort (śmietanowy lub czekoladowy) - około 80 złotych
Na specjalne życzenie naszych klientów wprowadziliśmy również do naszej oferty urodzinowej owoce - cena jest uzgadniana indywidualnie w każdym przypadku w zależności od liczby uczestników imprezy. Decyzja o tym które produkty zostaną podane należy do naszych klientów, ich zakup jest opcjonalny. W laserhouse można spożywać jedynie produkty nabyte w naszym lokalu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt Katowice - 32 229 00 21, Sosnowiec - 32 263 23 03, Rybnik 32 421 04 75 oraz Bytom 32 396 26 80. Ze wzgledu na konieczność określenia szczegółów przebiegu imprezy, rezerwując urodziny dla dzieci prosimy dokonywać tego wyłącznie telefonicznie (lub osobiście).


Imprezy dla dzieci w Laserhouse

Promocja Urodzinowa

Wszystkim, którzy zorganizują u nas urodzinki zwracamy w prezencie 10% wydanej u nas kwoty         w postaci vouchera kwotowego. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty imprezy i może być wykorzystany na rozrywkę w dowolnym z naszych lokali, z wyłączeniem zakupu towarów. Wartość vouchera stanowi 10 % wydanej u nas kwoty przy zaokrągleniu do 5 złotych w dół. Dodatkowo każdy z uczestników imprezki dostanie od nas prezent - zakładki Laserhouse. Przy urodzinach odbywających się od poniedziałku do czwartku -
dla każdego dziecka półlitrowy napój gratis!  
(dotyczy rezerwacji dokonanych od dnia 08.04.2015r)Urodziny dla Dzieci w Laserhouse
Urodziny dla Dzieci w Laserhouse