Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na Google+Profil Laserhouse na Naszej KlasieProfil Laserhouse na TwitterzeProfil Laserhouse na YouTube

Laserhouse partnerem PAYBACK

Miasto Payback LaserhouseLaserhouse jest partnerem programu Miasto Payback. Już od teraz możecie u nas zbierać punkty a co najważniejsze również nimi płacić (regulamin). W każdą środę płacąc punktami ich wartość liczymy podwójnie.

Wirtualna wizyta

Katowice Sosnowiec Rybnik Bytom

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 32 421 04 75
Bytom 32 396 26 80
Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Godziny otwarcia

Katowice
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela 11.00 -22.00
Sosnowiec
Poniedziałek - Piatek : 13.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Rybnik
Poniedziałek - Piatek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Bytom
Poniedziałek - Czwartek : 11.00 - 22.00
Piątek - Sobota : 11.00 - 23.00
Niedziela : 11.00 - 22.00
Zapraszamy

Oferta dla szkół!

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów którzy chcieliby zorganizować wyjście klasowe do laserhouse. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Nasze godziny otwarcia możemy dostosować do Państwa wymagań. Więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.

Wynajem sali pod szkolenia !

Poszerzając swoją ofertę pragniemy zaproponować Państwu możliwość przeprowadzenia szkolenia połączonego z elementami rozrywki. Nasza sala jest do Państwa dyspozycji poza godzinami otwarcia lokalu, na potrzeby szkolenia mogą Państwo wykorzystać nasz ekran, nagłośnienie oraz połączenie internetowe. Nasza oferta poza wynajmem sali obejmuje również usługi cateringowe. wynajem sali pod szkolenia 

Co 5-ta gra gratis!

Biorąc udział w czterech pełnopłatnych grach, piątą otrzymujesz gratis.

Urodziny dla dzieci i dorosłych - tylko w Laserhouse - Katowice, Sosnowiec, Rybnik, Bytom !


Urodziny dla dzieci w LaserhouseLaserowy Paintball to idealny pomysł na urodziny dla dzieci lub dorosłych. Poniższy opis w Urodziny dla dzieci w Laserhousegłównej mierze dotyczy urodzin dla dzieci, oczywiście organizujemy również imprezy dla dorosłych, z reguły plan takich urodzin ustalamy indywidualnie. Czas spędzony na zdrowej rywalizacji podczas gier laserowych będzie niezapomnianym przeżyciem dla twojego dziecka. Sam możesz zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry, wybrać jego stopień trudności dostosowując go do upodobań zaproszonych osób. Oprócz tego proponujemy coś do jedzenia i picia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail a uzgodnimy szczegóły.
Poniżej prezentujemy przykładowy plan imprezy. To najczęściej stosowany scenariusz który proponujemy organizując urodziny dla dzieci, może on jednak zostać zmodyfikowany na życzenie klienta. Do zaproponowania mamy zestawy 2 lub 3 gier. Prezentowany plan zakłada urodziny dla 10 osób w wariancie 3 gier. Stolik w części konsumpcyjnej jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą. Zabawa zaczyna się od pierwszej gry (solo lub drużynowa) która zajmuje nam 30 minut, następnie robimy 30 minutową przerwę przy stolikach. Urodziny dla dzieci w LaserhousePodczas przerw pomiędzy grami mamy do wyboru: 'przekąski snakowe' (chipsy, słodycze itp...), tort, pizzę lub inne dania do wyboru z kuchni polskiej lub włoskiej. W naszej ofercie mamy również różnego rodzaju napoje które są dostępne dla dzieci przez cały czas trwania imprezy. Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry po której robimy 30 minut odpoczynku przed trzecią, ostatnią grą. Po zakończeniu ostatniej rozgrywki dzieci wracają do stolików gdzie pozostają do końca imprezy. Teren areny na której toczą się rozgrywki jest nadzorowany przez obsługę laserhouse. W czasie przerw dzieci wymieniają się wrażeniami co w pełni wypełnia im czas, dodatkowo w naszych lokalach w Sosnowcu, Rybniku, Katowicach i Bytomiu  dostępne są automaty do gier (Ice Hockey, Piłkarzyki, itp.). Całkowitą nowością jest możliwość skorzystania z Laserowej Strzelnicy, która stanowi idealne uzupełnienie laserowych zmagań na arenie. Laserowa Strzelnica jest dostępna w Katowicach.. Dodatkową atrakcją którą proponujemy naszym klientom organizując urodziny dla dzieci jest Laserowy Labirynt (Katowice, Sosnowiec, Bytom). Do każdej imprezy zaproszenia Gratis!
Cennik
Urodziny dla dzieci w Laserhouse


Ze wzgledu na fakt iż ceny gier zależą od pory dnia oraz dnia tygodnia, możemy jedynie podać wskazówki jak wyliczyć go samemu. Ceny za pojedynczą grę są liczone według naszego standardowego cennika. Tak więc aby policzyć koszt imprezy (bez konsumpcji) należy dokonać poniższych obliczeń:
Ilość osób x ilość gier X stawka za grę = cena
Rezerwacja stolika w części konsumpcyjnej jest gratis. Dodatkowe koszty związane z konsumpcją zależą od wybranego wariantu.


Poniżej prezentujemy przykładowe ceny wybranych produktów:

Zaproszenia LaserhousePepsi, Mirinda, 7 Up 1 litr - 7 złotych
Soki Toma 1 litr - 8 złotych
Chipsy Lays 160 g (duża paczka) - 7 złotych
Chipsy Cheetos - 4,5 złote
Pizza od 20 złotych
Tort (śmietanowy lub czekoladowy) - około 80 złotych
Decyzja o tym które produkty zostaną podane należy do naszych klientów, ich zakup jest opcjonalny. W laserhouse można spożywać jedynie produkty nabyte w naszym lokalu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt Katowice - 32 229 00 21, Sosnowiec - 32 263 23 03, Rybnik 32 421 04 75 oraz Bytom 32 396 26 80. Ze wzgledu na konieczność określenia szczegółów przebiegu imprezy, rezerwując urodziny dla dzieci prosimy dokonywać tego wyłacznie telefonicznie (lub osobiście).

Promocja Urodzinowa

Imprezy dla dzieci w Laserhouse

Wszystkim którzy zorganizują u nas urodzinki zwracamy w  prezencie 10% wydanej u nas kwoty w postaci vouchera kwotowego. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty imprezy i może być wykorzystany na rozrywkę w dowolnym z naszych lokali, z wyłączeniem zakupu towarów.Wartość vouchera stanowi 10 % wydanej u nas kwoty przy zaokrągleniu do 5 złotych w dół. Dodatkowo każdy z uczestników imprezki dostanie od nas prezent - Plan Lekcji Laserhouse
(będą wydawane do wyczerpania zapasów).Urodziny dla Dzieci w Laserhouse
Urodziny dla Dzieci w Laserhouse