Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na Google+Profil Laserhouse na Naszej KlasieProfil Laserhouse na TwitterzeProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 32 421 04 75
Bytom 32 396 26 80
Godziny otwarcia

Katowice
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela 11.00 - 22.00
Sosnowiec
Poniedziałek - Piątek : 13.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Rybnik
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Bytom
Poniedziałek - Niedziela : 11.00 - 22.00

Zapraszamy

Oferta dla szkół!

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów którzy chcieliby zorganizować wyjście klasowe do laserhouse. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna, a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Nasze godziny otwarcia możemy dostosować do Państwa wymagań. Więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.

Wirtualna wizyta

Katowice Sosnowiec Rybnik Bytom

Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Wynajem sali pod szkolenia !

Poszerzając swoją ofertę pragniemy zaproponować Państwu możliwość przeprowadzenia szkolenia połączonego z elementami rozrywki. Nasza sala jest do Państwa dyspozycji poza godzinami otwarcia lokalu, na potrzeby szkolenia mogą Państwo wykorzystać nasz ekran, nagłośnienie oraz połączenie internetowe. Nasza oferta poza wynajmem sali obejmuje również usługi cateringowe. wynajem sali pod szkolenia 

Wyjścia szkolne, klasowe

Wyjścia szkolne

Brakuje Ci pomysłu na wycieczkę szkolną? Wyjście do Laserhouse zapewni nie tylko gwarantowaną świetną zabawę, ale również nauczy dzieciaki zasad gry fairplay, współzawodnictwa jak i działania w grupie. Czeka tu wiele atrakcji, dzięki którym można choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.  

Główną zabawą jest 

Laser Tag czyli Laserowy Paintball

której istotnym celem jest zdobycie jak najwyższej liczby punktów. Zagrać można indywidualnie (tryb gry solo), jak również podzielonym na zespoły (tryb gry team). Naszym zadaniem jest zapewnienie rozrywki, więc pomimo ostatecznych wyników gry staramy się by każdy wizytę w naszych lokalach miło wpominał.  
Dodatkowymi atrakcjami, z których można skorzystać są Laser Maze czyli laserowy labirynt oraz Laserowa strzelnica (opcja dotyczy Katowic).Laser Maze

Laser Maze to zabawa, która sprawia, że możemy się poczuć jak bohaterowie wielkich kinowych hitów jak np. "Mission Imposible". Gra polega na przechodzeniu między wiązkami laserowymi tak żeby ich nie dotykać, wybór poziomu trudności zostawiamy graczowi. Na przejście mamy określoną ilość czasu, ale oczywiście im szybciej to zrobimy tym więcej punktów ostatecznie zdobędziemy.Laserowa Strzelnica

Laserowa Strzelnica to zabawa polegająca na strzelaniu do punktów umieszczonych na ścianie i na podłodze, można tutaj zagrać również w dwóch trybach, solo albo w drużynach. Wygrywa tutaj osoba, bądź drużyna, która w ciągu 5 minut zdobyła największą liczbę punktów.  
Opiekunowie grup oczywiście również mogą włączyć się do zabawy i zagrać razem z dzieciakami. Do każdej grupy powyżej 10 osób opiekun gra za darmo. Natomiast dla tych, którzy wolą zostać przy obserwowaniu, mamy do zaproponowania pyszną i darmową kawę.  


Zapraszamy do kontaktu z wybranym lokalem w celu uzyskania dodatkowych informacji