Profil Laserhouse na FacebookProfil Laserhouse na Google+Profil Laserhouse na Naszej KlasieProfil Laserhouse na TwitterzeProfil Laserhouse na YouTubeKonto Laserhouse na Instagramie

Rezerwacje

Rezerwacji gier w Laser Tag można dokonać online po zalogowaniu się do serwisu lub telefonicznie pod numerami:
Katowice  32 229 00 21
Sosnowiec 32 263 23 03
Rybnik 32 421 04 75
Bytom 32 396 26 80
Godziny otwarcia

Katowice
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela 11.00 - 22.00
Sosnowiec
Poniedziałek - Piątek : 13.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Rybnik
Poniedziałek - Piątek : 10.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 11.00 - 22.00
Bytom
Poniedziałek - Niedziela : 11.00 - 22.00

Zapraszamy

Oferta dla szkół!

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów którzy chcieliby zorganizować wyjście klasowe do laserhouse. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna, a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Nasze godziny otwarcia możemy dostosować do Państwa wymagań. Więcej szczegółów można uzyskać telefonicznie.

Wirtualna wizyta

Katowice Sosnowiec Rybnik Bytom

Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Wynajem sali pod szkolenia !

Poszerzając swoją ofertę pragniemy zaproponować Państwu możliwość przeprowadzenia szkolenia połączonego z elementami rozrywki. Nasza sala jest do Państwa dyspozycji poza godzinami otwarcia lokalu, na potrzeby szkolenia mogą Państwo wykorzystać nasz ekran, nagłośnienie oraz połączenie internetowe. Nasza oferta poza wynajmem sali obejmuje również usługi cateringowe. wynajem sali pod szkolenia 

Skorzystaj z Oferty Urodzinowej LAST MINUTE !

Nie
Uwaga, oferta Last Minute w Rybniku!
Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy urodzinowej dla swojego dziecka, a pomysł na urodziny
w Laserhouse przyszedł Ci do głowy w ostatniej chwili - ta oferta jest dla Ciebie. 
Oferta aktualna jest:
  • W Rybniku w dniu 21.11.2017 (wtorek) o godzinie 16.30
Urodziny dla maksymalnie 10 osób w tym wariancie będą kosztować jedynie 290 zł zamiast 402 zł! 
Cena zawiera rezerwację stolika w części konsumpcyjnej, dwie gry w Laser Tag oraz pół godziny zabawy w Laserowym Labiryncie. 
Oferta nie łączy się z innymi promocjami i jest obecnie aktualna w Rybniku. Aby skorzystać z oferty należy dokonać rezerwacji telefonicznej. Obsługa może poinformować o wyczerpanym limicie Oferty. 

Zapoznaj się również z Ofertą Urodzinową.

Serdecznie zapraszamy!

URODZINY DLA DZIECI !

Urodziny dla dzieci

W Laserhouse zorganizują Państwo urodzinki dla dzieci już od 7 roku życia. Wystarczą tylko 2 gry, aby cena biletów zawierała: stolik dla gości, rozbrajanie bomby, pamiątkowe zdjęcia z całej imprezy oraz drobne upominki dla każdego z uczestników zabawy. 


Dla wszystkich naszych stałych i przyszłych klientów, organizujących u nas urodzinki dla swoich pociech, dodatkowo przygotowaliśmy promocje:


  • Od poniedziałku do czwartku dla każdego dziecka biorącego udział
    w grach laserowych na imprezie urodzinowej - półlitrowy napój gratis! Różne smaki i rodzaje do wyboru.

  • Dodatkowo od poniedziałku do czwartku będą Państwo mogli skorzystać z promocji urodzinowej - trzecia gra w Laserowy Paintball 60% taniej! 

  • Ale to jeszcze nie wszystko! Powyżej 10 gości, jeden solenizant gra za darmo!


W celu uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Oferty Urodzinowej lub prosimy
o kontakt telefoniczny z wybranym lokalem. 

LASER MAZE !W Laserhouse można nie tylko skorzystać z Laser Tag, ale również z Laser Maze czyli Laserowego Labiryntu!

Laser Maze

Labirynt znajduje się w pomieszczeniu, gdzie z dwóch przeciwległych ścian wychodza wiązki laserów tworzące tor przeszkód. Zdaniem graczy jest sprytne omijanie wiązek, by ich nie dotknąć. Najlpeszym porównaniem będzie tu nawiązanie do laserowych systemów zabepieczeń stosowanych w bankach czy muzeach kiedy to przerwanie wiązki lasera powoduje załączenie alarmu. Gra przysparza wiele emocji i niezwykłych wrażeń, a gracze mają możliowość sprawdzić swoją zwinność oraz poprawić koordynację. 

Więcej informacji na temat tej atrakcji znajdują się tutaj

Pomysł na prezent - dla każdego

Pomysł na prezent Brak pomysłu na prezent? Jaka decyzja, kolejny nietrafiony przedmiot, a może coś bardziej oryginalnego? Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej propozycji. Proponujemy vouchery prezentowe do wykorzystania na rozrywkę w Laserhouse. Sami Państwo możecie zdecydować o wartości zakupionego vouchera i jego dacie ważności, nasza oferta
jest bardzo elastyczna. 
Koszulka LaserhouseW ofercie mamy różnego rodzaju vouchery, w tym również kwotowe – klient określa kwotę, a voucher działa u nas jak karta kredytowa którą obdarowana osoba płaci za usługi. Ponadto do każdego vouchera dodajemy zaproszenie gratis. Jako uzupełnienie prezentu można również zakupić u nas koszulkę gracza Laserhouse w mega rewelacyjnej cenie 16 zł, koszulki są dostępne w różnych rozmiarach. Super pomysł na prezent!

Akcja McDonald's z Laserhouse !

Akcja McDonalds i Laserhouse
Grasz w Laser Tag?
Po pełnej emocji zabawie w Laserhouse 
na pewno zgłodniejesz, a wtedy możesz skorzystać 
naszej oferty specjalnej:
każdy nasz klient otrzymuje kupon na jeden McZestaw Big Mac
za jedynie 10 zł! 

Jesz w restauracji McDonald's?
Kup dowolny McZestaw, zachowaj paragon i weź go ze sobą
do Laserhouse, a dostaniesz 20% rabatu na gry dla 5 osób!

Poznaj szczegóły oferty.

Serdecznie zapraszamy!

Nowa lista na Listopad 2017


Laserowy Paintball - losowanie gierPostanowiliśmy nagradzać naszych obecnych klientów. Każdego ostatniego dnia miesiąca będziemy losowali 10 graczy, których nagrodzimy darmową grą w Laserowy Paintball. Osoby wylosowane zostaną o tym poinformowane za pomocą maila. W losowaniu będą brali udział wyłącznie użytkownicy, którzy podali nam poprawny adres email i przez ostatni rok rozegrali przynajmniej jedną płatną grę. Na naszej stronie internetowej oraz FB będziemy publikować jedynie nazwy graczy wraz z ich numerami kart klienta. Jeżeli z jakichś przyczyn zgubiliście kartę to wystarczy skontaktować się z nami i zapytać czy wasz adres email jest na liście wylosowanych osób. Darmową grę będzie można wykorzystać w okresie jednego miesiąca, czyli do dnia kolejnego losowania w naszych ośrodkach w Sosnowcu, Katowicach, Rybniku lub Bytomiu. Zobacz listę osób wylosowanych w tym miesiącu.

Karta klienta, Laserowe konto

Karta klienta - Laserowy Paintball , Elektroniczny Paintball w laserhouseJuż po pierwszej grze w Laserhouse każdy z graczy otrzymuje za darmo kartę klienta, która identyfikuje gracza w naszym systemie. Podczas każdej wizyty rejestrujemy ilość rozegranych gier na karcie klienta. Biorąc udział w czterech grach, piatą otrzymujesz gratis. Na życzenie klienta automatycznie tworzone jest konto na które można zalogować się na naszej stronie internetowej. Każdy użytkownik może przeglądać historię swoich gier oraz rezerwacji, wliczając w to szczegółowe statystyki rozgrywek. Posiadanie konta umożliwia również dokonywanie rezerwacji online, dostęp do naszego forum oraz możliwość zgłaszania siebie lub swojej drużyny do rozgrywek ligowych. Zalogowani użytkownicy mogą modyfikować swoje dane profilowe oraz śledzić nasz system lojalnościowy. 

Laserowa Strzelnica w Laserhouse !

Laserowa Strzelnica w LaserhouseSerdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania
z naszej atrakcji dostępnej w naszym lokalu 
w Katowicach - Laserowej Strzelnicy. Jak sama nazwa wskazuje celem gry jest strzelanie do celu.
W naszej strzelnicy strzelamy oczywiście laserem
do świecących punktów zamieszczonych na specjalnie udekorowanej ścianie. Na ścianie zamontowaliśmy 12 elektronicznych punktów, które zapalają się losowo
w dowolnej ilości w jednym z dwóch kolorów. Gracze zdobywają punkty za trafienia do urządzeń świecących
w ich kolorze a tracą punkty za trafienia w cel przeciwnika. Pojedyncza gra trwa 5 minut i może w niej brać udział
od jednej do czterech osób. Serdecznie zapraszamy !  Zobacz film

Imprezy firmowe , Team Building

Imprezy firmowe w laserhouseJeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy integracyjnej lub innej dla swoich pracowników lub klientów, proponujemy nowatorską na naszym terenie formę rozrywki. Specjalnie przygotowane scenariusze gier to wyjątkowa i unikalna forma integracji. Nasza oferta jest skierowana do tych
z Państwa  którzy chcą  połączyć tradycyjne spotkania firmowe z ciekawą formą rozrywki. Organizacja interesujących spotkań dla pracowników niekoniecznie musi wiązać się z organizowaniem kilkudniowych wyjazdów. Poza rozrywką mamy w swojej ofercie pełne menu restauracyjne, w tym również alkohole. więcej -  Imprezy firmowe